شنبه تا پنج شنبه 9 صبح تا 16
مراجعه حضوری
025-32175
شماره تماس

شانت در یک نگاه

Image

شبکه ارتباطات آوا

شرکت شانت از دی‌ماه سال ۱۳96 با هدف ارائه خدمات با کیفیت، پایدار و متمایز در حوزه‌ی فناوری اطلاعات و ارتباطات از جمله سرویس‌دهی پهنای باند اینترنت آغاز به کار کرد. مدیران شرکت با تجمیع شرکت‌های اینترنتی با برندهای همای جهان نما، کاج نت که سابقه‌ای درخشان و طولانی مدت در زمینه‌ی ارائه‌ی پهنای باند اینترنت در سطح استان قم می‌باشند، اقدام به تاسیس شرکت شانت نمودند.

شانت با به کارگیری نیروهای متخصص و آموزش‌دیده که موفق به اخذ مدارک معتبر متعددی در زمینه‌های تخصصی نظیر شبکه، نرم‌افزار و امنیت سیستم‌ها شده‌اند و با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین تجهیزات، زیرساخت‌های فنی و فن‌آوری‌های روز دنیا، بعنوان یکی از بزرگترین و برترین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات باگسترده ترین شبکه پوشش دهی وایرلس در استان قم شناخته شده است؛در همین راستا شانت تمام توان خود را جهت جلب رضایت مشترکین، رفع نیازها وکاهش هزینه‌های آن‌ها به کار گرفته تا خدمات‌رسانی نوین همراه با برترین کیفیت را در صنعت IT برای آن‌ها به ارمغان آورد.

مراحل دریافت سرویس

شما میتوانید در کمتریم زمان ممکن و با گذراندن مراحل زیر سرویس خود را دریافت نمایید. همکاران ما در واحد فروش تمام تلاش خود دار میکنند تا در سریع ترین زمان ممکن سرویس شما را تحویل دهند.

1

ثبت نام

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat.
2

ارزیابی موقعیت مکانی

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat.
3

تحویل سرویس

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat.

توانمندی‌ها و امکانات فنی شانت

شانت با به کارگیری نیروهای متخصص و آموزش‌دیده که موفق به اخذ مدارک معتبر متعددی در زمینه‌های تخصصی نظیر شبکه، نرم‌افزار و امنیت سیستم‌ها شده‌اند و با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین تجهیزات، زیرساخت‌های فنی و فن‌آوری‌های روز دنیا، بعنوان یکی از بزرگترین و برترین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات باگسترده ترین شبکه پوشش دهی وایرلس در استان قم شناخته شده است.

ارائه اینترنت پر سرعت اشتراکی

اجاره سرور های مجازی و اختصاصی

VOICE CALL SIP TRUNK / VoIP

ارائه‌ی پهنای باند ‌اینترنت اختصاصی

ارتباطات نقطه به نقطه (PTP)

ارائه خدمات هاستینگ داخلی

0
پوشش منطقه ای
0
تعداد دکل های موجود
0
مشترکین سازمانی
0
مشترکین

جهت ارزیابی موقعیت مکانی

درخواست خود را ارسال نمایید.
shanetlogo3.png
شانت تمام توان خود را جهت جلب رضایت مشترکین خود می کند.
خیابان سمیه-کوچه ۱۱-پلاک۴
025-32175
support@myshanet.net
© Copyright 2024 SHANET. All Rights Reserved.